Evenimente viitoare More →

Legal Half Marathon Bucharest ~ 2023
Sun, 26 Mar 2023
Legal Half Marathon Bucharest ~ 2023
Bucuresti, Romania
SI|H
SS|HR
C 10K
FR& 3km
Detalii
Timisoara 21k ~ 2023
Sun, 26 Mar 2023
Timisoara 21k ~ 2023
Timisoara, Romania
S
C 10k
CP 3km
Detalii

Evenimente trecute More →

Semimaraton Gerar #2.1 ~ 2023
Sat, 28 Jan 2023 Eveniment trecut
Semimaraton Gerar #2.1 ~ 2023
Campus Politehnica, Bucuresti, Romania
C 10.8K
S
Detalii
Maraton 1 Decembrie 2022
Thu, 01 Dec 2022 Eveniment trecut
Maraton 1 Decembrie 2022
Bucuresti, Romania
M 1D&S
S
CN 11.1K
CA& 3.6K
CCS 3& 3.95K
CFR
Detalii
Raiffeisen Bank Bucharest Marathon - cursa copiilor ~ 2022
Sat, 08 Oct 2022 Eveniment trecut
Raiffeisen Bank Bucharest Marathon - cursa copiilor ~ 2022
Bucuresti, Romania
Maratonul Olteniei FIZIC ~ 2022
Sun, 28 Aug 2022 Eveniment trecut
Maratonul Olteniei FIZIC ~ 2022
Ramnicu Valcea, Romania
M 22K
M 33K
TR 12K
TR 22K
Detalii
Predeal Forest Run - 09 iulie 2022
Sat, 09 Jul 2022 Eveniment trecut
Predeal Forest Run - 09 iulie 2022
Predeal, Romania
FR
K 13C
K 24S
K 38M
Detalii
Carpathia Trails ~ 29 June - 3 July 2022
Wed, 29 Jun 2022 Eveniment trecut
Carpathia Trails ~ 29 June - 3 July 2022
Cheile Gradistei, Brasov, Romania
TR 29I 3I
SRBS 2I
SRLS 2I
Detalii
OMV Petrom Bucharest Half Marathon - Cursa Copiilor ~ 2022
Sat, 07 May 2022 Eveniment trecut
OMV Petrom Bucharest Half Marathon - Cursa Copiilor ~ 2022
Bucuresti, Romania
Semimaraton Iasi ~ 2022
Sun, 17 Apr 2022 Eveniment trecut
Semimaraton Iasi ~ 2022
Iasi, Romania
S 21km
C 10km
C 5km
CP 2.5km
Detalii
Legal Half Marathon Bucharest ~ 2022
Sun, 27 Mar 2022 Eveniment trecut
Legal Half Marathon Bucharest ~ 2022
Bucuresti, Romania
SI|H
SS|HR
C 10K
FR& 3km
Detalii